شرح خبرتاکید رئیس قوه‌قضائیه بر حرفه‌آموزی مددجویان کانون اصلاح و تربیت
1398/02/22

کد خبر : 4093
تعداد بازدید : 175
متن کامل خبر :

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در بازدیدی که شب گذشته از کانون اصلاح و تربیت تهران داشت، ضمن حضور در میان مددجویان و شنیدن مشکلات و دغدغه‌های آنان، در بخش‌های مختلف کانون اصلاح و تربیت مانند کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای حضور یافت.

رئیس قوه‌قضائیه با تاکید بر اهمیت حرفه‌آموزی به مددجویان کانون و اصلاح و تربیت، خطاب به مربی حرفه‌آموزی گفت:حوصله کنید و با این نوجوانان کار کنید تا واقعا زنده شوند. اینها چون جوان هستند زود برمی‌گردند و زود احساس پشیمانی می‌کنند و این خیلی ارزش دارد و فقط باید تصمیم بگیرند دیگر سراغ گناه و جرم نروند. هرچه دنبال پاکی و خوبی‌ها بروند یقین داشته باشید ثوابش برای شما هم هست.

وی افزود: فکر می‌کردم آمار کانون اصلاح و تربیت بالاتر از اینها باشد اما آمار کانون خوب است.در جامعه هر چه تعداد کانون و زندانی کمتر باشد برای ما خوشایندتر است زیرا دنبال عدد کم زندانی هستیم نه عدد بالا؛ خصوص اینها که نوجوان هستند.

رئیس دستگاه قضا بار دیگر با تاکید بر حرفه‌آموزی مددجویان گفت: خیلی مهم است کار یاد بگیرند و فردا که وارد جامعه می‌شوند، کاربلد باشند و  از هرگونه کجی و خلاف و جرم دست بردارند.